Damadent

Lekarz ortodonta, ortodoncja Łódź Górna

ortodoncja

Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu w każdym wieku. Ma na celu wyeliminowanie wszelkich nieprawidłowości w obrębie zgryzu i rysów twarzy pacjenta Podejmujemy się leczenia najbardziej skomplikowanych nieprawidłowości zgryzowych.

Używamy do tego aparatów najnowszej generacji, które pozwalają uniknąć ekstrakcji zębów stałych w procesie leczenia ortodontycznego.

Aparat stały – jest powszechnie stosowany w leczeniu ortodontycznym. W naszej klinice używamy najnowszych systemów aparatów, które są zdrowe dla zębów i otaczających tkanek a jednocześnie w delikatny i skuteczny sposób przesuwają zęby w pożądanym kierunku.

Aparat ruchomy (wkładany) – Wykorzystujemy przede wszystkim w leczeniu dzieci. Aparat tego typu przeznaczony jest do terapii zaburzeń zgryzowych w uzębieniu mlecznym i okresie wymiany uzębienia u dzieci. Dowiedz się więcej Ortodoncja Łódź

Leczenie staje się przyjemnością a czas leczenia upływa niepostrzeżenie i daje niesamowite efekty - proszę spojrzeć na klika naszych przypadków:

ZOBACZ EFEKTY NASZEGO LECZENIA

Tel: 571 804 021

Adres: Ogniskowa 16
Łódź